Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Laisa

Është emri yt Laisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lukas, Luka, Luis, Luca, Leis, Louis, Lucka, Luigi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liza, Lis, Luiza, Lucia, Luisa, Lexi, Lois, Lucie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 73 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 59 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 58 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 59 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 66 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 65 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1700 Laisa's në Facebook. Pozicioni #23180
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga LaisaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Laisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Laisa? Voto për emrin tënd