Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jose

Është emri yt Jose? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Jozef
Djem me tinguj të ngjashëm:Jahi, Joey, Jack, Jay, Jesse, Joe, Josue, Joshua
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jo, Jaci, Ji, Josie, Jessie, Jackie, Jee, Jauza
Vlerësimi:
4/5
yje 254 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 157 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 157 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 156 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 230 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 229 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 676550 Jose's në Facebook. Pozicioni #149
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore francez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1890
Komente nga JosePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jose? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jose? Voto për emrin tënd