Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Franky

Është emri yt Franky? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Franciscus
Djem me tinguj të ngjashëm:Franko, Francesco, Franco, Francisco, Franz, Frankie, Frank, Frans
Vajza me tinguj të ngjashëm:Francesca, Frances, Franci, Franceska, Fiorenza, Franziska, France, Francis
Vlerësimi:
5/5
yje 39 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 38 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 23810 Franky's në Facebook. Pozicioni #2965
Kategoritë:Popullore indonezian emrat boy
Komente nga FrankyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Franky? Voto për emrin tënd


Është emri yt Franky? Voto për emrin tënd