Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aslı

Është emri yt Aslı? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Akil, Aksel, Aakil, Axel, Achilleo, Akhil, Aquila, Azel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ajla, Asli, Azalea, Aysel, Akela, Asel, Asalie, Achelle
Vlerësimi:
4/5
yje 43 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 40 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 40 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje
Komente nga AslıPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aslı? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aslı? Voto për emrin tënd