Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Angéla

Është emri yt Angéla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ansel, Ansell, Angelo, Anshul, Ainsley, Anzel, Anshel, Ainslie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anxhela, Anjela, Anjel, Angelia, Anjoli, Anzhela, Anjali, Angela
Vlerësimi:
4/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1094270 Angéla's në Facebook. Pozicioni #74
Kategoritë:
Komente nga AngélaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Angéla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Angéla? Voto për emrin tënd