Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anisa

Është emri yt Anisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anna
Djem me tinguj të ngjashëm:Anes, Amos, Anis, Anas, Anish, Ansco, Ames, Aonghus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anjeza, Anaïs, Anika, Anesa, Annaïse, Anja, Anežka, Annika
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nisa, Anesa, Enisa, Ani, Ansa, Isa
Emrat e vëllezërve:Xhemaledin, Jo, Arjon, Armir, Altin, Dionis, Ardit, Leon, Anes, Elma, Jugers
Emrat e motrave:Lejla, Axhjana, Jo, Armonela, Adisa, Erisa, Ornela, Erza, Edisona, Jorida, Elma, Xheneta, Anita, Anxhela, Egzona, Ambra, Elduana, Melda, Elida, Arjola, Gentjana, Elsa, Erina, Sara
Facebook:

+/- 22285 Anisa's në Facebook. Pozicioni #3118
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat filluar me A - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Top 100 italian emrat - Popullore rumun emrat - Popullore slloven emrat - Popullore italian emrat - Top 100 indonezian emrat - Popullore shqiptar emrat
Komente nga Anisa


Anisa 2015-12-26
po
Anisa 2015-12-26
po
Anisa ( 13 vjeç) 2018-03-19
Emer i bukur
Anisa ( 15 vjeç) 2019-06-08
Eshte fantastik
Anisa ( 11 vjeç) 2019-08-03
E keqja e emrit esh qe qdo her je e para ne ditarin e mesueses
Anisa ( 11 vjeç) 2019-08-03
E keqja e emrit esh qe qdo her je e para ne ditarin e mesueses

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anisa? Voto për emrin tënd