Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anjeza

Është emri yt Anjeza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Anes, Amos, Anis, Anas, Anish, Ansco, Ames, Aonghus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anaïs, Anika, Anesa, Anisa, Annaïse, Anja, Anežka, Annika
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 30 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 31 vota
Pseudonime:Anja, Njeza, Anjushe, Jo, Njesa, Esa, Neza, A Na, E Bukur, Ani, Piktore, Anja , Njeza , Nesa , Ana, Jesa, Ani,esa, Kengetare, Exhi, Kaqurrele, Anushka, Stiliste
Emrat e vëllezërve:Hanxhi, Edison, Anik, Nuk Kam, Alia, Alburon, Egli, Argent, Jo Skom, Arbjom, Leo, David, Islam, Dyli, Ronaldo, Ami, Amo, Amar, Buron, Ultian, Jo
Emrat e motrave:Ana, Valentina, Edona, Leona, Anita, Ami, Denisa, Nuk Kam, Altesa, Jo Skom, Tuana, Borana, Diellza, Po Kam Albiona, Ajlin, Oma, Ela, Njeza, Jo
Facebook:

+/- 1105 Anjeza's në Facebook. Pozicioni #31840
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Top 100 shqiptar emrat - Popullore shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Emrat popullore në Kosovë - Emrat popullore në Maqedoni - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat popullore në Mali i Zi
Komente nga Anjeza


Anjeza ( 18 vjeç) 2016-09-23
Cili eshte kuptimi i emrit tim
Anjeza ( 14 vjeç) 2017-03-04
QFAR DEMOTHENIE KAA
Anjeza ( 14 vjeç) 2017-03-04
QFAR DEMOTHENIE KAA
Anjeza ( 15 vjeç) 2017-06-26
nje emer qe tregon shkathtesi dhe menquri
Anjeza ( 19 vjeç) 2017-10-15
Me esht merzitur paksa ngaqe shpesh ma shqiptojne gabim, like: Anisa, Vanesa, Aneta, Anesa, Anxhesa
Anjeza ( 19 vjeç) 2017-11-06
Jo
Agnesa ( 15 vjeç) 2017-12-19
Jdndnbcjkc
Agnesa ( 15 vjeç) 2017-12-19
Jdndnbcjkc
Agnesa ( 15 vjeç) 2017-12-19
Jdndnbcjkc
Anjeza ( 13 vjeç) 2018-09-15
Emri im domethen shenjetore

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anjeza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anjeza? Voto për emrin tënd