Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erza

Është emri yt Erza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eros, Ersi, Erick, Erich, Eric, Eracio, Erk, Ergys
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eris, Erisa, Erika, Eres, Ersa, Eureka, Erykah, Eryka
Vlerësimi:
5/5
yje 56 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 54 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 54 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 54 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 53 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 54 vota
Pseudonime:Jo, Eza, Eda, Nuk Ka, Exhi, Erda, Dredhza, Ereza, Qershia, Exa, Qura, Ezha, Erz, Era, Dreza, Ela, Loqk, Ersa, Erëza
Emrat e vëllezërve:Valdrin, Jo, Resul, Elmir, Enes, Elis, Nuk Kam, Kujtim, Endrit, Taulant, Adonis, Dijar, Omer, Ermal, Lendrit, Elz, Sali, Vetëm Një, Erti, Elmi, Tafil, Blendi, Po, Enis, Arlind, Blinor, Kushtrim, Jetmir, Anis, Andi Më shumë emra
Emrat e motrave:Jo, Valentina, Diellza, Erisa, Anila, Elmira, Erita, Era, Tiana, Elvira, Blenda, Eliza, Ermira, Aulona, Fjolla, Urata, Argesa, Nuk Kam, Jora, Edita, Luljeta, Anduena, Blerta, Sihana, Yllka, Anisa, Elda, Egzona, Pranvera, Agnesa Më shumë emra
Facebook:

+/- 1540 Erza's në Facebook. Pozicioni #24929
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Serbia - Emrat popullore në Japoni - Emrat popullore në Austri - Emrat popullore në Kosovë - Emrat popullore në Maqedoni
Komente nga Erza


Erza ( 14 vjeç) 2017-01-02
Mua me pelqen shume emri im,por,dua ta di kuptimin.
Erza ( 14 vjeç) 2017-02-07
Jo
Erëza ( 13 vjeç) 2017-09-18
Kuptimi i emrit tim
Erza (13 Vjet ) 2017-11-14 ( 15 vjeç) 2017-11-14
Dua t di qfar kuptimi ka emri im dhe dua t di a shnohet me ë a pa ë
Erza ( 12 vjeç) 2017-11-27
e dua shum emrin tim
Erza ( 13 vjeç) 2018-07-05
Më intereson kuptimi emrit tim
Erza ( 12 vjeç) 2018-10-29
Nga cila gjuh rrjedh emri ERZA...
Erza ( 17 vjeç) 2018-11-01
kuptimi o njerz?!!!
Erza ( 20 vjeç) 2018-11-13
vetem deshirojë te dijë kupti
Erza ( 16 vjeç) 2018-11-19
Jo
Erza ( 13 vjeç) 2018-11-23
Cili eshte kuptimi i emrit tim?
Erza ( 0 vjeç) 2019-02-24
Jo
Erza ( 11 vjeç) 2019-03-09
Une e pelqej shume emrin tim
Erza ( 14 vjeç) 2019-03-20
Dua te di kuptimin e emrin tim?
Erza ( 14 vjeç) 2019-05-02
Dua te di kuptimin e emrit tim
Erza 2019-06-07
Dua ta di kuptimin e emrit tim

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erza? Voto për emrin tënd