Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elma

Është emri yt Elma? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Elmi, Elmy
Djem me tinguj të ngjashëm:Elion, Elian, Elon, Elham, Elwyn, Elman, Elwin, Elioenai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elina, Eleni, Eliana, Eleana, Elin, Ellen, Elaine, Elene
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 5 vota
Pseudonime:J, Po Kam, Sedi, El, Ema
Emrat e vëllezërve:Ensar, Melos, Diar, Sufjan, Emir, Nuhi, Artan, Mentor, Elmedin, Esmer
Emrat e motrave:Merva, Medina, Mineta, Anisa, Sumeja, Elvira, Erona, Elda, Ester, Djellza, Almiira, Esma, Elsa
Facebook:

+/- 24450 Elma's në Facebook. Pozicioni #2896
Kategoritë: - Emrat Anglisht - Emrat me 4 shkronja - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Serbia - Emrat popullore në Francë - Emrat popullore në Maqedoni - Emrat popullore në Slovenia - Emrat popullore në Mali i Zi - Popullore shqiptar emrat vajzë
Komente nga ElmaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elma? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elma? Voto për emrin tënd