Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Xheneta

Është emri yt Xheneta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Xanti, Xanto, Xant, Xuân Thuyết, Xand, Xuân Diệu, Xuân Thái, Xuân Thủ
Vajza me tinguj të ngjashëm:Xhenita, Xuân Thu, Xhenete, Xanthe, Xantha, Xantia, Xandy, Xanthia
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Xhen, Xheni, Xhenet, Neta, Jo Nuk Kam
Emrat e vëllezërve:Leo, Gramos, Mentor, Shpejtim, Skam, Lear, Leandro, Leonel
Emrat e motrave:Anxhela, Ajla, Xheni, Xhenet, Rejana, Anisa, Shake, Medina, Mimoza, Antogona, Iris
Facebook:

+/- 185 Xheneta's në Facebook. Pozicioni #114806
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Shqipëri - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Xheneta


Xheneta ( 13 vjeç) 2018-10-11
Emri. Im. Ësht. Shum i bukur. Dhe i. I leht
Xheneta 2019-01-14
emri im eshte emer musliman
Xheneta ( 11 vjeç) 2019-01-18
Po qfar kuptimi ka emri yt
Xheneta ( 14 vjeç) 2019-03-30
Emri me i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Xheneta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Xheneta? Voto për emrin tënd