Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Altin

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Altin.
Është emri yt Altin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ar
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aldon, Aldin, Alton, Altman, Aladdin, Alaaddin, Altan, Aldwyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Altina, Aldene, Aldona, Aldina, Aldana, Alldonna, Ahladini, Alldona
Vlerësimi:
5/5
yje 64 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 60 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 60 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 60 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 60 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 61 vota
Pseudonime:Tini, Jo, Alti, Tin, Tinushi, I Shkathet, Tina, Najher, Supreme, Ccdv, Hs, Atn, Artist, Cv, Aldo
Emrat e vëllezërve:Albin, Almir, Alban, Dion, Orges, Aristidh, Lindrit, Nevjon, Enes, Chut, Ermal, Fori, Arsim, Azem, Urim, Jo, Arben Ledrin Alban Erjon, J, Ccdfg, Gccvh, Cddvv, Ccsdd, Ari, Adnan, Mondi, Ladi, Arbes, Herolind, Fatlind, Fatmir Më shumë emra
Emrat e motrave:Agnesa, Jo, Tina, Qendresa, Elisabeta, Albina, Alejna, Miralbë, Zera, Lindita, Dianë, Isra, Ccdcb, Anxhela, Alfresa, Florentina, Tuana, Tara, Diellza, Gena, Zana, Antigonë, Albionë, Albiona, Denisa, Arbesa, Auresa, Libert, Leunora, Bleona Më shumë emra
Facebook:

+/- 4080 Altin's në Facebook. Pozicioni #11984
Kategoritë:Emrat turq - Emrat filluar me A - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Top 100 italian emrat - emrat Boy filluar me A - Top 100 shqiptar emrat - Popullore italian emrat - Popullore shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota
Komente nga Altin


Altin ( 30 vjeç) 2016-03-27
me pelqen
Altin ( 14 vjeç) 2016-06-05
Dua te dij kuptimin e emrit tim
Altin ( 21 vjeç) 2016-10-15
Jo
Altin ( 17 vjeç) 2016-11-09
Qfar kuptimi ka emri altin
Altin ( 15 vjeç) 2017-01-08
po mumepelqen shum emri im por kam deshir ta di domethenjen e emrit tim
Altin ( 30 vjeç) 2017-04-06
Me pelqen, por nuk e di se cfare kuptimi ka
Altin 2017-04-23
Me pelqen
Altin ( 13 vjeç) 2017-06-17
Jo
Altin ( 37 vjeç) 2017-07-08
Besoj se eshe emer i vjeter dhe ne turqisht i thone flori
Altin ( 28 vjeç) 2017-09-11
Jo
Altin ( 48 vjeç) 2017-12-08
i lezetshem
Altin ( 19 vjeç) 2018-01-27
nuk e di kuptimin e emrit tim dua ta di
Hafize 2018-02-02
Bukur
Altin 2018-03-21
Emri Im eshte shum i bukur
Altin ( 12 vjeç) 2018-07-18
Dua ta di cfar kuptimi ka emri im
Altin ( 12 vjeç) 2018-09-02
Nuk mendoj as i gjo por jam krenar me emrin tim
Altin 2018-09-06
Jo
Altin ( 17 vjeç) 2019-05-05
Origjina e ti eshte turk qe ka kuptimin ar
Altin ( 47 vjeç) 2019-05-19
jo
Altina ( 17 vjeç) 2019-07-30
Dua te di kuptimin e emrit Altina

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Altin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Altin? Voto për emrin tënd