Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edisona

Është emri yt Edisona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Edison, Edson, Edgan, Etchemin, Edzon, Ehtsham, Etsen, Eddison
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edigenia, Eytjen, Edicenia, Edijane, Edjane, Eitishaimy, Edisson, Edeziana
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:1
Emrat e vëllezërve:-, Edisoni, Emir, Eduarti, Engjull, Albion, Jo
Emrat e motrave:Elvira, -, Albiona, Elvira,anisa, Anisa, Jo
Facebook:

+/- 35 Edisona's në Facebook. Pozicioni #402204
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Austri - Emrat popullore në Kosovë - Emrat popullore në Shqipëri - Emrat popullore në Mali i Zi - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Emrat me vlerësim më të ulët
Komente nga Edisona


Edisona ( 17 vjeç) 2016-06-05
Dua te di kuptimin e emrit tim
Edisona ( 12 vjeç) 2019-06-20
Dua ta di kuptimin e emrit tim?

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edisona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edisona? Voto për emrin tënd