Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erina

Është emri yt Erina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eron, Erion, Erian, Erena, Eran, Erno, Ermin, Erminio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erona, Ermina, Erna, Erma, Erin, Erm, Erny, Eurwen
Vlerësimi:
4.5/5
yje 53 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 53 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 53 vota
Pseudonime:Rina, Ina, Erona, Erinda, Eri, Nina
Emrat e vëllezërve:Elendion, Mateus, Albin, Elton, Faton, Eron, Enis, Albion, Arlind, Melos, Milot, Blend
Emrat e motrave:Gresa, Dalina, Leonita, Rinesa, Erona, Edisa, Florina, Jonida, Esmeralda, Anisa, Elsa
Facebook:

+/- 6210 Erina's në Facebook. Pozicioni #8632
Kategoritë:Emrat irlandez - Top 100 Po emrat - Popullore Po emrat - Emrat me 5 shkronja - Popullore shqiptar emrat - Popullore Po emrat vajzë - Emrat popullore në Japoni - Emrat popullore në Shqipëri - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat popullore në Argjentinë
Komente nga Erina


Erina ( 21 vjeç) 2017-04-07
Eshte nje emer i vecant

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erina? Voto për emrin tënd