Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Egzona

Është emri yt Egzona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Egzon, Eugen, Eugenio, Egon, Eugène, Esme, Egan, Essam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ejona, Esma, Eugena, Esmina, Ekin, Esmay, Esmée, Eshauna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Xona, Jo, I Bukur, E Kenaqur, I Mir
Emrat e vëllezërve:Jo Nuk Kam, Nuk Kam, Valon, Taulant, Jo Uk Kam, Edmond, Amar, Dion, Po Valon, Jetmir, Valmir, Elon, Erdon, Egzon, Arber, Armend, Erleta
Emrat e motrave:Jo Nuk Kam, Nuk Kam, Dorina, Anita, Bleona, Valmira, Erza, Sara, Ermina, Leonora, Diedona, Marigona, Qendresa, Elvira, Alejna, Malsore, Nurije, Hyra, Jeta, Anisa
Facebook:

+/- 1140 Egzona's në Facebook. Pozicioni #31122
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Popullore shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Emrat popullore në Itali - Emrat popullore në Kosovë - Emrat popullore në Maqedoni - Emrat popullore në Shqipëri - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje
Komente nga Egzona


Egzona ( 22 vjeç) 2017-01-31
shqiptar
Egzona ( 24 vjeç) 2017-10-14
Jo
Egzona 2018-03-06
Jo
Egzona ( 19 vjeç) 2018-06-08
A esht I bukur ku emer
Egzona ( 13 vjeç) 2018-07-17
Jo
Egzona ( 13 vjeç) 2019-08-04
Eshte shum i mir

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Egzona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Egzona? Voto për emrin tënd