Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Timo

Është emri yt Timo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Timotheos
Djem me tinguj të ngjashëm:Tian, Tien, Tuan, Teon, Tấn Minh, Tom, Tim, Tommie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tuana, Tana, Tina, Tianna, Tiana, Tatiana, Tuyết Thanh, Tuyết Tâm
Vlerësimi:
4.5/5
yje 86 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 55 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 53 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 53 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 78 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 77 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15670 Timo's në Facebook. Pozicioni #4129
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat e shkurtër - Top 50 emrat finlandeze - Popullore fund emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore gjermanisht emrat boy - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga TimoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Timo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Timo? Voto për emrin tënd