Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Roman

Është emri yt Roman? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Romanus
Variante:Роман
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Roan, Ryan, Roni, Rayan, Roen, Ron, Rein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rina, Rian, Rana, Rona, Renea, Reina, Reni, Ruana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 129 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 81 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 81 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 81 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 121 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 122 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 85750 Roman's në Facebook. Pozicioni #1065
Kategoritë:Top 100 çek emrat - Popullore turk emrat boy - Popullore çek emrat boy - Emrat e Amerikës Latine - Popullore italian emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore Bengali emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popullore etiopian emrat boy
Komente nga RomanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Roman? Voto për emrin tënd


Është emri yt Roman? Voto për emrin tënd