Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rien

Është emri yt Rien? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Riensette, Rieteke
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Roan, Ryan, Roni, Rayan, Roen, Ron, Rein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rina, Rian, Rana, Rona, Renea, Reina, Reni, Ruana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2255 Rien's në Facebook. Pozicioni #18837
Kategoritë:Emrat Frisian - Emrat e shkurtër
Komente nga RienPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rien? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rien? Voto për emrin tënd