Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rene

Është emri yt Rene? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Renatus
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Roan, Ryan, Roni, Rayan, Roen, Ron, Rein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rina, Rian, Rana, Rona, Renea, Reina, Reni, Ruana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 155 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 64 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 63 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 64 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 147 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 145 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 177015 Rene's në Facebook. Pozicioni #567
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Popullore çek emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga RenePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rene? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rene? Voto për emrin tënd