Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rayane

Është emri yt Rayane? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Roan, Ryan, Roni, Rayan, Roen, Ron, Rein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rina, Rian, Rana, Rona, Renea, Reina, Ruana, Reni
Vlerësimi:
4.5/5
yje 114 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 75 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 74 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 74 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 99 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 100 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1590 Rayane's në Facebook. Pozicioni #24342
Kategoritë:Top 100 portugalisht emrat - Popullore portugalisht emrat vajzë - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga RayanePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rayane? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rayane? Voto për emrin tënd