Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Naely

Është emri yt Naely? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nol, Noel, Nael, Neal, Nilay, Neil, Noell, Nohle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nila, Noella, Nela, Neila, Noela, Noelia, Naile, Nola
Vlerësimi:
4.5/5
yje 110 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 100 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 100 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 100 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 98 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 97 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 110 Naely's në Facebook. Pozicioni #168397
Kategoritë:Top 100 portugalisht emrat - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga NaelyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Naely? Voto për emrin tënd


Është emri yt Naely? Voto për emrin tënd