Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lucky

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lucky.
Është emri yt Lucky? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:i lumtur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lukas, Luka, Luis, Luca, Leis, Louis, Lucka, Luigi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liza, Lis, Luiza, Lucia, Luisa, Lexi, Lois, Lucie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 74 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 54 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 54 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 52 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 59 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 58 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 67235 Lucky's në Facebook. Pozicioni #1297
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore sllovak emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1945
Komente nga LuckyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lucky? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lucky? Voto për emrin tënd