Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lorrany

Është emri yt Lorrany? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Loran, Leron, Loren, Lorin, Loryn, Laren, Louren, Louron
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lorena, Lorian, Lorna, Lorien, Laurena, Loreana, Larena, Loriana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 74 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 44 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 45 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 61 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 62 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 40 Lorrany's në Facebook. Pozicioni #353300
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga LorranyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lorrany? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lorrany? Voto për emrin tënd