Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lorraine

Është emri yt Lorraine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Loraine
Variante:Laraine
Djem me tinguj të ngjashëm:Loran, Leron, Loren, Lorin, Loryn, Laren, Louren, Louron
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lorena, Lorian, Lorna, Lorien, Laurena, Loreana, Loriana, Larena
Vlerësimi:
4.5/5
yje 123 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 69 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 69 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 68 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 97 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 96 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 239820 Lorraine's në Facebook. Pozicioni #433
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga LorrainePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lorraine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lorraine? Voto për emrin tënd