Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Liz

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Liz.
Është emri yt Liz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elisabeth
Djem me tinguj të ngjashëm:Lukas, Luka, Luis, Luca, Leis, Louis, Lucka, Luigi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liza, Lis, Luiza, Lucia, Luisa, Lexi, Lois, Lucie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 294 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 164 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 161 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 163 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 267 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 264 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 501805 Liz's në Facebook. Pozicioni #208
Kategoritë:Emrat popullore Twente - Top 100 spanjisht emrat - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore spanjisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga LizPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Liz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Liz? Voto për emrin tënd