Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Liara

Është emri yt Liara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lior, Lear, Larry, Lauro, Leroy, Leeroy, Llara, Liroy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Luar, Lura, Lara, Laura, Liora, Lyra, Lora, Leira
Vlerësimi:
5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Liara, Lindrit, Liarita
Emrat e motrave:Liara
Facebook:

+/- 270 Liara's në Facebook. Pozicioni #87918
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat e bebeve djem me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga LiaraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Liara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Liara? Voto për emrin tënd