Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Joy

Është emri yt Joy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jahi, Joey, Jack, Jay, Jesse, Joe, Josue, Joshua
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jo, Jaci, Ji, Josie, Jessie, Jackie, Jee, Jauza
Vlerësimi:
4.5/5
yje 114 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 62 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 101 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 99 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 396630 Joy's në Facebook. Pozicioni #282
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat e Amerikës Latine - Top 100 Tagalogisht emrat - Emrat Top1000 amerikanë në 1935
Komente nga JoyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Joy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Joy? Voto për emrin tënd