Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Eilis

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Eilis.
Është emri yt Eilis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elizabeth
Djem me tinguj të ngjashëm:Elias, Elis, Eliseo, Elijah, Elgio, Elesh, Eligio, Elisha
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elsa, Elisa, Eliza, Elza, Elga, Elise, Elissa, Elgia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 1.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1995 Eilis's në Facebook. Pozicioni #20582
Kategoritë:Emrat irlandez
Komente nga EilisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eilis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eilis? Voto për emrin tënd