Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Denny

Është emri yt Denny? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Dennie
Djem me tinguj të ngjashëm:Dion, Deon, Damian, Damiano, Don, Dan, Daen, Dino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diona, Diana, Dina, Danya, Dana, Dian, Deana, Dona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 162 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 101 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 101 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 99 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 143 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 142 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 78920 Denny's në Facebook. Pozicioni #1138
Kategoritë:Popullore italian emrat boy - Popullore indonezian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1956
Komente nga DennyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Denny? Voto për emrin tënd


Është emri yt Denny? Voto për emrin tënd