Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Damon

Është emri yt Damon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Damianos
Djem me tinguj të ngjashëm:Dion, Deon, Damian, Damiano, Don, Dan, Daen, Dino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diona, Diana, Dina, Danya, Dana, Dian, Deana, Dona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 50 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 44 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 43 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 95615 Damon's në Facebook. Pozicioni #985
Kategoritë:Emrat irlandez - Popullore suedez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1929
Komente nga DamonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Damon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Damon? Voto për emrin tënd