Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alexsandra

Është emri yt Alexsandra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alessandro, Alexander, Alejandro, Alexandru, Alexandro, Aleksander, Alexandre, Aleksandar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alessandra, Alexandra, Aleksandra, Alexanderia, Alejandria, Alexandrya, Alexzandria, Alexandrea
Vlerësimi:
4.5/5
yje 65 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 43 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 63 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 63 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2715 Alexsandra's në Facebook. Pozicioni #16418
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga AlexsandraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alexsandra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alexsandra? Voto për emrin tënd