Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Akay

Është emri yt Akay? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Az, Aakesh, Age, Asu, Asa, Ajay, Aage, Aaize
Vajza me tinguj të ngjashëm:Asja, Asia, Aja, Ajsi, Asha, Ajshe, Aaeesha, Aag
Vlerësimi:
5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 625 Akay's në Facebook. Pozicioni #48203
Kategoritë:Emrat turq - Top 100 fa emrat - Emrat e shkurtër - Popullore fa emrat boy - Popullore arab emrat boy
Komente nga AkayPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Akay? Voto për emrin tënd


Është emri yt Akay? Voto për emrin tënd