Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Thor

Është emri yt Thor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Toirdhealbh...
Djem me tinguj të ngjashëm:Troi, Teodor, Troy, Tahir, Trey, Theodore, Terry, Tudor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tiara, Tara, Teodora, Terra, Trea, Troya, Tyara, Torri
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14000 Thor's në Facebook. Pozicioni #4517
Kategoritë:Emrat skandinave - Emrat e shkurtër - Popullore çek emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1971
Komente nga ThorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Thor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Thor? Voto për emrin tënd