Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Thayane

Është emri yt Thayane? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tian, Tien, Tuan, Teon, Tấn Minh, Tom, Tim, Tommie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tuana, Tana, Tina, Tianna, Tiana, Tatiana, Tuyết Thanh, Tuyết Tâm
Vlerësimi:
5/5
yje 72 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 64 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 64 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 64 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 70 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 69 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 160 Thayane's në Facebook. Pozicioni #127727
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga ThayanePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Thayane? Voto për emrin tënd


Është emri yt Thayane? Voto për emrin tënd