Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tan

Është emri yt Tan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Tane
Djem me tinguj të ngjashëm:Tian, Tien, Tuan, Teon, Tấn Minh, Tom, Tim, Tommie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tuana, Tana, Tina, Tianna, Tiana, Tatiana, Tuyết Thanh, Tuyết Tâm
Vlerësimi:
4.5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 62615 Tan's në Facebook. Pozicioni #1389
Kategoritë:Emrat Vietnamisht - Emrat e shkurtër
Komente nga TanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tan? Voto për emrin tënd