Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Taiane

Është emri yt Taiane? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tian, Tien, Tuan, Teon, Tấn Minh, Tom, Tim, Tommie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tuana, Tana, Tina, Tianna, Tiana, Tatiana, Tuyết Tâm, Tania
Vlerësimi:
4.5/5
yje 49 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 33 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 47 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 47 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 140 Taiane's në Facebook. Pozicioni #140493
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga TaianePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Taiane? Voto për emrin tënd


Është emri yt Taiane? Voto për emrin tënd