Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Romania

Është emri yt Romania? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Romanus
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Roan, Ryan, Roni, Rayan, Roen, Ron, Rein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rina, Rian, Rana, Rona, Renea, Reina, Reni, Ruana
Vlerësimi:
4/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 485 Romania's në Facebook. Pozicioni #57620
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga RomaniaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Romania? Voto për emrin tënd


Është emri yt Romania? Voto për emrin tënd