Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nuno

Është emri yt Nuno? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nino, Noah, Noan, Neon, Noe, Neo, Nyo, Nay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Noemi, Noa, Nia, Neona, Nena, Naina, Naima, Nimah
Vlerësimi:
5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 22395 Nuno's në Facebook. Pozicioni #3100
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat Portugalisht - Popullore Thai emrat boy
Komente nga NunoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nuno? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nuno? Voto për emrin tënd