Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nayane

Është emri yt Nayane? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nino, Noah, Noan, Neon, Noe, Neo, Nyo, Nay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Noemi, Noa, Nia, Neona, Nena, Naina, Naima, Nimah
Vlerësimi:
5/5
yje 61 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 53 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 52 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 53 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 56 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 57 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 80 Nayane's në Facebook. Pozicioni #211871
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga NayanePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nayane? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nayane? Voto për emrin tënd