Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Micaela

Është emri yt Micaela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Michaël
Djem me tinguj të ngjashëm:Michel, Michaël, Mikael, Miguel, Mikel, Michele, Micheal, Mikol
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mishel, Mikela, Mikaela, Magola, Michal, Miguela, Mikayla, Mychaela
Vlerësimi:
4/5
yje 139 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 116 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 116 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 114 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 131 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 133 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18460 Micaela's në Facebook. Pozicioni #3619
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore spanjisht emrat vajzë
Komente nga MicaelaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Micaela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Micaela? Voto për emrin tënd