Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Maxwell

Është emri yt Maxwell? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Michel, Michaël, Mikael, Miguel, Mikel, Michele, Micheal, Mikol
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mishel, Mikela, Mikaela, Magola, Michal, Miguela, Mikayla, Mychaela
Vlerësimi:
5/5
yje 60 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 38 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 53 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 53 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 40535 Maxwell's në Facebook. Pozicioni #1938
Kategoritë:Emrat skocez - Popullore Thai emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1937
Komente nga MaxwellPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Maxwell? Voto për emrin tënd


Është emri yt Maxwell? Voto për emrin tënd