Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lauryn

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lauryn.
Është emri yt Lauryn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Burrëri
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Loran, Leron, Loren, Lorin, Loryn, Laren, Louren, Louron
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lorena, Lorian, Lorna, Lorien, Laurena, Loreana, Larena, Loriana
Vlerësimi:
5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15150 Lauryn's në Facebook. Pozicioni #4239
Kategoritë:
Komente nga LaurynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lauryn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lauryn? Voto për emrin tënd