Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jesus

Është emri yt Jesus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jahi, Joey, Jack, Jay, Jesse, Joe, Josue, Joshua
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jo, Jaci, Ji, Josie, Jessie, Jackie, Jee, Jauza
Vlerësimi:
4.5/5
yje 82 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 70 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 69 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 68 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 79 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 82 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 176910 Jesus's në Facebook. Pozicioni #569
Kategoritë:Popullore spanjisht emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1958
Komente nga JesusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jesus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jesus? Voto për emrin tënd