Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jessy

Është emri yt Jessy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Yishai
Djem me tinguj të ngjashëm:Jahi, Joey, Jack, Jay, Jesse, Joe, Josue, Joshua
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jo, Jaci, Ji, Josie, Jessie, Jackie, Jee, Jauza
Vlerësimi:
4.5/5
yje 73 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 40 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 67 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 67 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 58405 Jessy's në Facebook. Pozicioni #1470
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore italian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1989
Komente nga JessyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jessy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jessy? Voto për emrin tënd