Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jesiah

Është emri yt Jesiah? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Josiah or a combination of the names Jesse and Josiah.
Djem me tinguj të ngjashëm:Jahi, Joey, Jack, Jay, Jesse, Joe, Josue, Joshua
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jo, Jaci, Ji, Josie, Jessie, Jackie, Jee, Jauza
Vlerësimi:
5/5
yje 73 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 56 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 57 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 57 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 58 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 58 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 435 Jesiah's në Facebook. Pozicioni #62454
Kategoritë:
Komente nga JesiahPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jesiah? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jesiah? Voto për emrin tënd