Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dominic

Është emri yt Dominic? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Dominicus
Djem me tinguj të ngjashëm:Denis, Dominik, Deniz, Donik, Donis, Dionysius, Dionigi, Domingo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dionis, Donika, Denisa, Dionisa, Denise, Dionisia, Donisha, Dominique
Vlerësimi:
4.5/5
yje 248 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 154 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 153 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 152 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 202 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 198 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 177435 Dominic's në Facebook. Pozicioni #564
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Po emrat boy - Top 100 spanjisht emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore fund emrat boy - Popullore Thai emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1945
Komente nga DominicPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dominic? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dominic? Voto për emrin tënd