Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Auke

Është emri yt Auke? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aue
Djem me tinguj të ngjashëm:Az, Aakesh, Age, Asu, Asa, Ajay, Aage, Aaize
Vajza me tinguj të ngjashëm:Asja, Asia, Aja, Ajsi, Asha, Ajshe, Aaeesha, Aag
Vlerësimi:
4.5/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 365 Auke's në Facebook. Pozicioni #71103
Kategoritë:Emrat Frisian - Emrat e shkurtër - Emrat popullore Frisian - Popullore anglisht emrat boy
Komente nga AukePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Auke? Voto për emrin tënd


Është emri yt Auke? Voto për emrin tënd