Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valmir

Është emri yt Valmir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vilmar, Vilmer, Volmar, Velimir, Vulmaro, Volmer
Vajza me tinguj të ngjashëm:Valmira, Valmar, Vilmarie, Valmarie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Vali, Mili, Valki, Haki, Seli, Lim, Val, Jo, Seqi
Emrat e vëllezërve:Astrit, Albert, Zeka, Valon, Enar, Flamur, Valoni, Valboni, Noar, Valdrin, Junuz, Arben
Emrat e motrave:Vlora, Merita, Jolanda, Valmira, Shyrete, Zamira, Gjyljan, Egzona, Arxhenta, Valentina, Elsa, 2
Facebook:

+/- 1865 Valmir's në Facebook. Pozicioni #21640
Kategoritë:Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Top 100 shqiptar emrat - Popullore shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Popullore lituanez emrat - shpallë lehtë emrat boy - Emrat popullore në Lituani - Emrat popullore në Kosovë - Popullore shqiptar emrat boy
Komente nga Valmir


Valmir ( 23 vjeç) 2017-01-14
Domethanja e emrit tem (Valmir)
Valmir ( 15 vjeç) 2017-02-26
bukur
Valmir ( 15 vjeç) 2017-02-26
bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valmir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valmir? Voto për emrin tënd