Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Blerta

Është emri yt Blerta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bleart, Ballard, Bollaard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Billyruth
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Beta, Erta, Blertushe, Bukuroshe, Beco, Takaluke, Betty, Bushja, Berta, Bube, Kryezeza
Emrat e vëllezërve:Atdhe, Blerand, Ardi, Rasim, Bleon, Liridon, Albion, Abedin, Soni, Mikel, Blend, Edmond
Emrat e motrave:Liza, Erza, Gentjana, Brunilda, Silva, Dhurata, Arta, Diellza, Gresa, Rovena, Adelina, Lauretta, Mila, Klara, Brikena, Blerina
Facebook:

+/- 4350 Blerta's në Facebook. Pozicioni #11386
Kategoritë:Emrat shqiptarë - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Kosovë - Emrat popullore në Maqedoni - Lehtë për të kujtuar emrat - Emrat Girl me më shumë vota - Emrat popullore në Shqipëri - Lehtë për të shpallë emrat
Komente nga Blerta


Blerta ( 23 vjeç) 2016-05-08
nuk me pelqen emri im
Blerta ( 32 vjeç) 2016-08-22
jo
Blerta ( 15 vjeç) 2017-06-30
Thjesht e adhuroj duke pasur shkak edhe jeta e jetoj...
Blerta ( 23 vjeç) 2018-12-13
Mua me pelqen emri im

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Blerta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Blerta? Voto për emrin tënd