Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valentina

Është emri yt Valentina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Valentinus
Variante:Валентина, Valentyna
Djem me tinguj të ngjashëm:Valentin, Valentino, Valentyn, Volentine, Valentein, Valentine
Vajza me tinguj të ngjashëm:Valantina, Valentyna, Valentinaa, Valentim, Valentína, Valentýna, Valentine, Valentine
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Bukuroshe
Emrat e vëllezërve:Vilson, Fatjon, Valmir, Gioonaton
Emrat e motrave:Erza, Anjeza, Adelina, Romina, Aleksandra, Mirela, Adriana, Atis, Edona, Albina, Suarda, Erlida, Ezmire, Kaltrina
Facebook:

+/- 54945 Valentina's në Facebook. Pozicioni #1536
Kategoritë: - Emrat me 9 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Top 100 rumun emrat - Popullore grek emrat - Popullore turk emrat - Popullore arab emrat - Popullore çek emrat - Popullore rumun emrat - Top 100 slloven emrat
Komente nga Valentina


Valentina ( 19 vjeç) 2016-04-19
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valentina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valentina? Voto për emrin tënd