Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valbona

Është emri yt Valbona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Valbina, Vũ Lê Vân Anh
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Bona, Vali, Pranvera, King, Jo, Boni, Vale, Bonçe
Emrat e vëllezërve:Ernis, Ervis, Albind, Jo Skam Binjak, Florian, Qemal
Emrat e motrave:Zamira, Skam Moter, Jo Skam Moter, Elmedina, Ramize, Gentrite, Albina, Albiona, Valmira, Luljeta, Liridona
Facebook:

+/- 3090 Valbona's në Facebook. Pozicioni #14871
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Kosovë - Emrat popullore në Maqedoni - Emrat popullore në Shqipëri - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Vështirë për të shkruar emrat - Vështirë për të kujtuar emrat
Komente nga Valbona


Valbona ( 24 vjeç) 2016-10-19
Jo
Valbona ( 15 vjeç) 2017-09-30
Jo
Valbona ( 15 vjeç) 2017-09-30
Është shumë i bukur jashtëzakonisht

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valbona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valbona? Voto për emrin tënd